İlginay Göbüt Göksel

İlginay hakkında

İlginay Göbüt Göksel at rehberli eğitmen ve mentördür. Danışanlarına hayatında istedikleri sonuçları almaları için rehberlik eder.

İlginay, Atla Gelişelim eğitim programları ve mentörlük çalışmalarıyla 2012 senesinden beri 1900'den fazla yetişkinin daha iyi yaşamasına yardımcı oldu.  İstedikleri hayatı yaşamaları için gereken temeli, otantik olmayı öğretti. Yönetici olmaktan, lider olmaya geçiş için kritik olan sezgisel becerileri atlarla yaptırdığı çalışmalarla kazandırdı.

Vodafone, Pirelli, Xerox, The Walt Disney Company, Merck Sharp Dohme, Yapı Kredi Bankası, Teb Bank, Doğuş Otomotiv, Borusan Holding şirketleri gibi kurumsal müşterilerin yanı sıra tanınmış ünlülerle çalışması sayesinde atlarla terapi ve eğitimler konusunda tanındı. CNN, Fox TV gibi ulusal kanallarda röportaj yaptı, Cosmopolitan, Business life gibi yayınlarda yer aldı. 2013 senesinden beri TJK Tv'de yayınlanan Atla Gelişelim isimli programın yapımcısıdır.

Yetişkinlerin hayatını olumlu yönde değiştiren bu önemli öğretilerin daha küçük yaşlarda başlamasına gerektiğine inandığı için Nisan 2022 itibariyle çocuklarla çalışmaya başladı. Atlarla tanışalım (2-14 yaş) ve insancıl eğitim (7-14 yaş) programlarını geliştirdi.

İlginay'ın misyonu, insanların yaşamlarını ustaca sürdürebilmeleri için eğitimler ve kurslar oluşturmaktır.

Vizyonu, çocukların hayatını huzurlu, başarılı sürdüreceği bilince ulaştıracak uygulamalı eğitimleri yapmak, bu uygulamaları öğretecek yüzlerce öğretmen mezun etmek ve binlerce çocuğun hayatını ustaca yaşamasını sağlamaktır.

İlginay'ın katkısıyla hızlı ilerlemek isteyen yetişkin ve çocukları bir sonraki seviyeye taşımaya hazırız. Niyetli ve hazır olanlarla görüşelim.

İlginay'la Eğitimler

ATLA GELİŞELİM
At Rehberli Koçluk

Atla Tanışalım Atölyesi
2-6 ve 7-13 yaş

Çocuk Eğitimleri
7-14 yaş

İnsancıl Eğitim
İlginay'la Eğitimler

Blog Yazılarım

Başkalarının başarısı şevkinizi mi kırıyor?

Dünyayı kontrol edebilenlerden misiniz?

İş adamının gözünü açan mentorluk seansı...

Kendi işini kurarken düşebileceğin tuzaklar...

TOP